پیام فرستادن
Guangdong  Yonglong Aluminum Co., Ltd. 
صفحه اصلی
صفحه اصلی
>
موارد
>
Guangdong  Yonglong Aluminum Co., Ltd.  latest company case about YONGLONG - بر روی سطح پروفیل آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا تمرکز کنید! تکنولوژی چینی!
مناسبت ها
LEAVE A MESSAGE

YONGLONG - بر روی سطح پروفیل آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا تمرکز کنید! تکنولوژی چینی!

2022-06-07

Latest company case about YONGLONG - بر روی سطح پروفیل آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا تمرکز کنید! تکنولوژی چینی!

YONGLONG - بر روی سطح پروفیل آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا تمرکز کنید

 

 

مواد پلاستیک مهندسی ABS

 

پلاستیک های مهندسی ABS باید برای همه شناخته شده باشد.در صنایع شیمیایی به آن آلیاژ پلاستیک می گویند.دارای خواص جامع قوی، به ویژه مواد پلیمری ترموپلاستیک با مقاومت عالی در برابر حرارت، عملکرد ضربه، استحکام بالا، چقرمگی خوب و پردازش آسان است.دلیل اینکه پوسته کامپیوتر نوت بوک از پلاستیک مهندسی با کیفیت ABS استفاده می کند دقیقاً به دلیل مقاومت خوب در برابر ضربه، مقاومت در برابر سایش، رنگ پذیری و سایر ویژگی های آن است - مقاومت در برابر ضربه تعیین می کند که می تواند تا حدودی بهتر از سخت افزار داخلی نوت بوک محافظت کند. و ثبات بدن را پس از شکل گیری تضمین می کند.Dyeability نمای بیرونی نوت بوک سفارشی شده را تا حدودی به ارمغان می آورد.

 

آخرین مورد شرکت YONGLONG - بر روی سطح پروفیل آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا تمرکز کنید! تکنولوژی چینی!  0

آخرین مورد شرکت YONGLONG - بر روی سطح پروفیل آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا تمرکز کنید! تکنولوژی چینی!  1

 

مواد پلاستیکی مهندسی ABS که به رایج ترین مواد پوسته نوت بوک تبدیل شده است تا حد زیادی به دلیل ویژگی های قابل قبول و هزینه تولید پایین آن است.چینی سفید نقره ای قهرمانپردازش آسان است و تأثیر کلی خوبی دارد.

 

 

 

آلیاژ آلومینیوم منیزیم


بخش قابل توجهی از بدنه فلزی رایج ما از آلیاژ آلومینیوم منیزیم ساخته شده است.عنصر اصلی آن آلومینیوم است و مقدار کمی منیزیم یا سایر مواد فلزی برای تقویت سختی به آن اضافه می شود.به دلیل مقاومت خوب در برابر خوردگی، آلیاژ آلومینیوم ضد زنگ نیز نامیده می شود.به لطف ویژگی های آن به عنوان یک فلز، رسانایی حرارتی خوب و استحکام محافظ آن بسیار برجسته است.

 

آخرین مورد شرکت YONGLONG - بر روی سطح پروفیل آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا تمرکز کنید! تکنولوژی چینی!  2

آخرین مورد شرکت YONGLONG - بر روی سطح پروفیل آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا تمرکز کنید! تکنولوژی چینی!  3

 

به عنوان یک پوسته نوت بوک، آلیاژ آلومینیوم منیزیم به راحتی قابل بازتاب و درخشش است.با پشتیبانی از فرآیند برش CNC، فرآیند کشیدن فلز و سایر فرآیندهای پردازش، ایجاد بدنه زیباتر نیز آسان تر است - که مقایسه آن با پلاستیک های مهندسی و فیبر کربن دشوار است.قهرمان فلورین ووجینبا انعطاف پذیری قوی، استحکام بالا، وزن سبک و اتلاف حرارت خوب، عمیقا مورد علاقه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

 

 

 

فیبر کربن


در نهایت، فیبر کربن محصول پلی اکریلونیتریل، الیاف ویسکوز و سایر مواد خام است که در هوای با دمای بالا از قبل اکسید می شوند، سپس در دمای بالا تحت حفاظت گاز بی اثر کربن می شوند و در نهایت گرم می شوند.این نه تنها دارای ویژگی های مواد کربنی است، بلکه دارای نرمی و ماشین کاری الیاف نساجی است - همچنین دارای وزن بسیار سبک و استحکام و چقرمگی شگفت انگیز است.

 

آخرین مورد شرکت YONGLONG - بر روی سطح پروفیل آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا تمرکز کنید! تکنولوژی چینی!  4

آخرین مورد شرکت YONGLONG - بر روی سطح پروفیل آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا تمرکز کنید! تکنولوژی چینی!  5

 

نسبت به آلیاژ آلومینیوم منیزیم ویژگی های ظریف و جامدتری دارد.علاوه بر این، در مقایسه با دو ماده اصلی دیگر،شمشیر روشن فولادی یشم خاکستریدارای اثر اتلاف حرارت عالی، چقرمگی، قابلیت اطمینان و قابلیت حمل است.به عنوان یک پوسته نوت بوک، تقریباً بهترین انتخاب در حال حاضر است.

در هر زمان با ما تماس بگیرید

86--13927784904
NO.10. خیابان Lequn شهر Lepin منطقه Sanshui، شهر Foshan، استان گوانگدونگ
درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید